Dialoog

Kontakt

TARTU
Turu 9
koolitus@dialoog.ee
Tel. 7 344 990, 55 613 474
translate@dialoog.ee
Tel. 7 30 40 95, 55 640 737
raamatud@dialoog.ee
Tel. 555 60 230
aupair@dialoog.ee
Tel. 55 31 500

TALLINN
Gonsiori 13 - 23
tallinn@dialoog.ee
Tel. 662 0888, 55 640 688

NARVA
Kreenholmi 3
narva@dialoog.ee
Tel. 35 60 494, 51 35 725

KAART AS Dialoog

 

Print

Saksamaa


1) DID, Deutsch-Institut (Berlin, Frankfurt, Munich, Wiesbaden, Cologne, jne.)

See on väga tunnustatud kool, mis 2006. aastal sai väärika auhinna – Language Travel Magazine Star Award for best German Language School 2006 (Keelereisi ajakirja Täheauhind 2006. aasta parimale Saksa Keele Koolile).
Nagu koolitöötajad ise tunnistavad, said nad selle auhinna sellepärast, et nad teevad kõik selleks, et osutada oma klientidele ja partneritele parimaid teenuseid ja  muuta nende viibimist Saksamaal äärmiselt kasulikuks ja unustamatuks. Kool  parandab järjepidevalt oma programme ja keelekursuste pakkumisi.
 
2007. aasta kõige populaarsem keeleprogramm täiskasvanutele on olnud programm “Book 1 Course and Discover 3 Destinations!”, ehk “Broneeri 1 kursus ja avasta 3 sihtkohta!”
Selle kooli moto on alati olnud Õpi saksa keelt – avasta Saksamaa! Kooli töötajad arendasid selle programmi selleks, et õpilastel oleks võimalus reisida ja külastada riigi suurimaid ja kaunimaid linnu, nautida imeilusaid maastikuvaateid ja samaaegselt õppida saksa keelt.
Selle programmi raames on võimalik broneerida kursus kolmes Saksamaa linnas – Berliinis, Münchenis ja Frankfurdis. Igas linnas saab elada ja keelt õppida al. 2 nädalast ja siis kolida teise linna ja õppida kohalikus koolivõrgu filiaalis ilma lisakulutusteta. Kõikides DID Deutsch-Institutes’i asutustes on õppeprogrammid korraldatud niiviisi, et õpilane saab vahetada kursuse asukohta ilma probleemideta ja jätkata oma õpinguid just sellest kohast, kus ta on need katkestanud eelmise kursuse asukohas, samade materjalide alusel. See unikaalne kursus võimaldab õpilastele kursuse tüübi, kestvuse ja asukoha valikul paindlikkust. 
 
Teised keelekursused täiskasvanutele:
  • Standardne kursus – toimub Berliinis, Frankfurdis, Münchenis. See on ideaalne variant nendele, kes soovib parandada oma keeleoskust ja samal ajal Saksamaad tundma õppida, reisida ja vaateid nautida. Nädalas on 20 tundi, mis keskenduvad grammatiliste struktuuride praktiseerimisele ja igapäevase sõnavara arendamisele.
  • Intensiivne kursus – toimub Berliinis, Frankfurdis, Münchenis ja Heidelbergis. Antud kursus tugevdab ja täiendab teadmisi ja lingvistilist pädevust, mis on  omandatud standardse kursuse jooksul. Nädalas on 24 tundi. See on suurepärane valik, kui Te soovite kiiresti parandada oma saksa keele oskust. Kursuse jooksul pööratakse palju tähelepanu suhtlemisoskuse arendamisele – arutletakse kaasaegse kunsti, kultuuri, poliitika ja teaduse küsimuste üle.
  • Premium kursus – toimub Berliinis, Frankfurdis, Münchenis. Antud kursus koostatakse täielikult õpilase individuaalsete vajaduste ja huvide järgi. Õpilased ise valivad kursuse sisu, vormi ja struktuuri. Õpilane saab siis võimaluse praktiseerida just selliseid osaoskusi, mis tõesti vajavad parandamist ja arendamist, õppida keelt intensiivselt ja edukalt. Nädalas on 28 tundi.
  • Individuaaltunnid - toimub Berliinis, Frankfurdis, Münchenis.
  • Ärikeel / Ärikeel PLUS – toimub Berliinis, Frankfurdis, Münchenis. Teil on vaja saksa keelt karjäärialase  edukuse tagamiseks,  aga ei ole eriti palju aega selleks, et keelt õppida? See kursus on kindlasti Teie jaoks! Koolil on pakkuda 2 kompaktset kursust, mis on spetsiaalselt kavandatud kaasaegse ärimaailma vajaduste järgi. Kursuse intensiivsus: 4, 10 või 12 tundi päevas. Ärikeel PLUS – lisaks grupitundidele toimuvad individuaaltunnid, 10 või 12 tundi päevas. See kursus kestab ainult 1 nädala (5 tööpäeva + nädalavahetus)!
Kursuse teemad: pangandus, turism, kindlustus, majandus, kultuuridevahelised suhted, jne.
  • Õpetajakoolitusprogrammid - toimuvad Berliinis, Frankfurdis, Münchenis.
  • TestDaF-kursus (ettevalmistus eksamiteks) - toimub Berliinis, Frankfurdis, Münchenis.
 
Asukohad: Berliin, München, Frankfurt, Heidelberg.

2) Carl Duisberg Centren (Dortmund, Munich, Berlin, Cologne, Radolfzell on Lake Constance)

Carl Duisberg Centren on üks kõige kuulsamatest keelekeskustest Saksamaal. Saksa keele kursused pakutakse erinevatel tasemetel: üldine keel, erialane saksa keel, individuaalsed kursused. Programmis on lisaks keeletundidele mitmesugused üritused ja ekskursioonid.

Majutust on võimalik valida kas peredes (kas söögiga või söögita), korteris või ühiselamuses. Keelekursused täiskasvanutele vanuses 18+. Suvel (maikuust septembrini) 16+. Õppimine toimub terve aasta jooksul, miinimumaeg 2 nädalat (Crash kursused – 1 nädal). Õppimine toimub astmete kaupa. Iga aste kestab 4 või 5 nädalat algtasemest (1.aste) edasijõudnuteni (10. aste). Peale 4. astmet võib teha eksamit Zertifikat Deutsch (ZD).

Aastaringsed kursused: Intensiiivne kursus, Intensiivne Plus kursus, Crash kursus (24 tundi rühmas+5,10 individuaaltundi), Individuaalsed täitevkursused, Ärikeel.

 

Küsige lisainformatsiooni ja hinnapakkumist koolitus@dialoog.ee


Üles
Uudised
KEELTELAAGRID VÄLISMAAL